MVP Praha 6.5. 2012

Na tuto výstavu jsem původně jet nechtěla, ale Šárka mě přemluvila :-) V Praze se nám moc nedaří, teda nedaří je silné slovo :-) Většinou dostaneme cace a caciba, ale na závěrečky to není, tak jsem doufala, že tentokrát prolomíme tuto statistiku :-)

Od Veroniky jsem dostala bojový úkol: koupit speciální gumičky pro pudloše :-) Úkol jsem raději splnila hned po ránu, abych na to nezapoměla a pak už jsme si užívali nádherného výstavního dne. Před pinči bylo asi 30 novofundlandů, ale panu Adltovi to šlo docela rychle, tak než jsme se rozkoukali, už jsme byli v kruhu. Pohyb, postoj, kontrola zoubků a měření vše jsme zvládli na jedničku a dokonce se Caesík panu Adltovi tak líbil, že mu dal Vítěze střední a východní Evropy a boba, takže jdeme do závěreček! Hurá! Caesík závěrečky miluje. Vždy běží takovou rychlostí a málem se ani nedotýká koberce, prostě si to užívá.

Tentokrát byl ale po včerejší výstavě, agi závodech a krytí dost unavený a když jsem ho zkoušela v předkruhu rozběhat, nebylo to ono. Pak jsme se začali posunovat ke vchodu do závěreček a Caesík jako by pookřál. Napnul vodítko, natáhl krok a do finálového kruhu úplně vletěl. Než jsme se rozkoukali, už jsme byli v užším výběru a běhali jsme o pořadí. Caesík běžel nádherně a bez problémů stačil velkým plemenům. A už jsme zbyli jen dva. Caesík a velký černý knírač a běhali jsme o BIGa. A je rozhodnuto! Knírač je první a Caesík druhý! Je to úžasný úspěch na mezinárodní výstavě moc často trpaslík na bedně nebývá. První místo by bylo lepší, ale co, alespoň máme co vylepšovat :-)

Rozhodčí: Vladimír Adlt

 

Trpasličí pinč černý s pálením

Feny

otevřená

Hell z Iru- V1, CAC, r. CACB

šampionů

Calamity Jane Via Bohemica- V1, CAC, CAC-ČMKU, CACIB, Vítěz střední a východní Evropy 2012, Nominace na Crft's 2013

Trpasličí pinč červený

Psi

šampionů

Gabriel vom Camp Achensee- V1, CAC, CAC-ČMKU, CACIB, Vítěz střední a východní Evropy 2012, Nominace na Cruft's 2013, BOB, r.BIG

veteránů

Andy z Bílé Hory- V1, BOV

Feny

mladých

Dračí odvaha Via Bohemica- vyloučena

otevřená

Freya z Iru-

 

Německý pinč černý s pálením

Psi

šampionů

Albert od Čtyř bříz- V1, CAC, CAC-ČMKU, CACIB, Vítěz střední a východní Evropy 2012, Nominace na Cruft's 2013

Německý pinč červený

Feny

mladých

Air Set von Masterhof- V1, CAJC, Vítěz střední a východní Evropy mladých 2012, Nominace na Cruft's 2013

Carice Bel Faaro- V2